TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km

TL-SM5110-LR - 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver; FUNKCE - Single-mode SFP + LC Transceiver - Hot-Pluggable s maximální flexibilitou - Podporuje digitální diagnostické monitorování - Kompatibilní s přepínači s porty 10G SFP +, jako jsou JetStream TL-SG34 ... více
Objednací kód: 5172230876
Kód výrobce: TL-SM5110-LR
Výrobce: TP-LINK
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: externí sklad - obvykle 5 pracovních dní
Cena bez DPH: 744 Kč
Cena s DPH: 900 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

TL-SM5110-LR - 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver


FUNKCE
- Single-mode SFP + LC Transceiver
- Hot-Pluggable s maximální flexibilitou
- Podporuje digitální diagnostické monitorování
- Kompatibilní s přepínači s porty 10G SFP +, jako jsou JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a další.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
DDM: Ano
SFP-MSA: Ano
Hot Swappable: Ano
Délka vlny: 1310nm
Jumbo Frame: 10K
Napájecí zdroj: 3,3V
Typ optiky: 9/125um Single-Mode
Max. délka kabelu: 10 km
Přenos dat: 10 Gbps
Typ portu: LC Duplex
Certifikace: CE, FCC
Operační teplota: 0 - 70°C

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano