TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km

TL-SM321A-2 - Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM; Modul TP-Link TL-SM321A-2 byl vyvinut v souladu se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Jako obousměrný optický vysílač WDM modul TL-SM321A-2 používá integrovaný LC konektor obousměrného optického rozhraní a da ... více
Objednací kód: 517223124
Kód výrobce: TL-SM321A-2
Výrobce: TP-LINK
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: externí sklad - obvykle 5 pracovních dní
Cena bez DPH: 248 Kč
Cena s DPH: 299 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

TL-SM321A-2 - Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM

Modul TP-Link TL-SM321A-2 byl vyvinut v souladu se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Jako obousměrný optický vysílač WDM modul TL-SM321A-2 používá integrovaný LC konektor obousměrného optického rozhraní a datové spojení dosahuje vzdálenosti až 2 km pomocí kabelu 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kabel).

Modul TL-SM321A-2 má navíc funkci digitálního monitorování diagnostiky (DDM) kompatibilní s SFF-8472. DDM podporuje monitorování vysílače v reálném čase a zobrazuje parametry jako proud vysílače, jenž vysílá/přijímá optický výkon, a provozní teplotu.

Modul TP-Link TL-SM321A-2 se používá v optických sítích k přenosům na krátkou a střední vzdálenost a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro switche, routery, servery apod.

  • Podporuje nejnovější standard 1000Base-BX
  • Vzdálenost přenosu až 2 km pomocí kabelu 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kabel)
  • Kompatibilní se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)
  • Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDM)
  • Vyměnitelné za provozu

PARAMETRY
DDM: Ano
SFP-MSA: Ano
Vyměnitelný za provozu: Ano
Standardy: IEEE 802.3z, TCP/IP
Vlnová délka: TX: 1550 nm, RX: 1310 nm
Zdroj napájení: 3.3V
Certifikace: FCC, CE
Kabel: Single-Mode Fiber
Typ Fiberu: 9/125 µm Single-Mode
Max. délka kabelu: 2 KM
Přenos dat: 1.25 Gbps
Typ portu: LC Simplex
Operační teplota: 0°C - 70°C

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano