TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311B-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor poskytující gigabitový port RJ-45 a gigabitový optický port SC, který umožňuje převod mezi elektrickými a optickými signály - Využívá technologii WDM, která pomáhá o ... více
Objednací kód: 5172231297
Kód výrobce: TL-FC311B-20
Výrobce: TP-LINK
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: externí sklad - obvykle 5 pracovních dní
Cena bez DPH: 421 Kč
Cena s DPH: 509 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

TL-FC311B-20 - Gigabit WDM Media Converter

FUNKCE
- TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor poskytující gigabitový port RJ-45 a gigabitový optický port SC, který umožňuje převod mezi elektrickými a optickými signály
- Využívá technologii WDM, která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze s jediným vláknem, což zákazníkům ušetří polovinu nákladů na zavedení kabelu
- TL-FC311A-20 vysílá data při vlnové délce 1310 nm a přijímá data při vlnové délce 1550 nm na optickém vlákně.

HARDWARE
Rozhraní: 1× Gigabit SC Fiber Port, 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Standard Wi-Fi: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
LED PWR, Link/Act
Konektor 1x SC fiber optic, 1x RJ45
Spotřeba energie: 5V/0,6A
Rozměry: 94.5×73.0×27.0 mm
Vlnová délka: 1310 nm TX, 1550 nm RX
Typ fiberu: 9/125 ?m single-mode fiber

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Obsahuje switch Ne
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1