MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/ 10/ 25G, pár modulů

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/ 1330nm (Tx/ Rx) a 1330/ 1270nm (Tx/ Rx). ... více
Objednací kód: 51700046992
Kód výrobce: XS+2733LC15D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 6 658 Kč
Cena s DPH: 8 056 Kč
Porovnání Oblíbené

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330/1270nm (Tx/Rx).

-|CZ|SK|EN