DROP plochý 12vl SM 9/ 125 PE Fca černý samonos., cena za metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/ 125. Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca. Kabel je ploché konstrukce a je ideální pro nadzemní instalace ... více
Objednací kód: 50261020222
Kód výrobce: SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
Výrobce: SOLARIX
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 11 Kč
Cena s DPH: 13 Kč
Porovnání Oblíbené

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125. Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca. Kabel je ploché konstrukce a je ideální pro nadzemní instalace s převěsy až do 80m při použití kotev pro ploché kabely, Kabel je také možno instalovat zatažením do HDPE trubek . Samotná vlákna typu G.657.A1 jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy uvnitř pláště pro zvýšení mechanické odolnosti. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický.

Technické parametry

  • Typ kabelu: samonosný
  • Typ vlákna: 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště: Fca HDPE
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -40 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -20°C až +60°C
  • Skladovací teplota: -40 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G657.A1
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.25 dB/km
  • Průměr kabelu: 4.3 x 7.5 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 35 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1500 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 2000 N/ 100 mm
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Barva Černá
bez konektoru 2