D-Link DEM-QX10Q-LR4 - 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km

D-Link DEM-QX10Q-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver (10 km). 40G QSFP+ moduly D-Link jsou transceivery vyměnitelné za provozu, které se vkládají do QSFP+ slotů na přepínačích a podporují 40G Ethernet. QSFP+ transceivery nabízí zákazníkům širokou škálu možností 40G Ethernet připojení pro d ... více
Objednací kód: 512024242
Kód výrobce: DEM-QX10Q-LR4
Výrobce: D-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 43 920 Kč
Cena s DPH: 53 143 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

D-Link DEM-QX10Q-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver (10 km). 40G QSFP+ moduly D-Link jsou transceivery vyměnitelné za provozu, které se vkládají do QSFP+ slotů na přepínačích a podporují 40G Ethernet. QSFP+ transceivery nabízí zákazníkům širokou škálu možností 40G Ethernet připojení pro datová centra, podnikové sítě a transportní aplikace poskytovatelů internetových služeb (ISP).

Formát QSFP+
Transceivery používají konektory formátu Quad Small Form-factor Pluggable Plus (QSFP+), které integrují čtyři vysílací a čtyři přijímací kanály. QSFP+ podporují až 10,5 Gb/s na kanál pro aplikace jako je 40G Ethernet.

Výměna za provozu
Všechny D-Link transceivery jsou připojitelné / vyměnitelné za provozu. Můžete připojit transceiver, i když je systém zapnutý, aniž byste způsobili problémy. Snadno můžete vyměnit jeden transceiver za druhý, aniž byste museli pokaždé restartovat přepínač. To umožňuje přidávání nebo odebírání modulů bez přerušení sítě, což usnadňuje údržbu a výrazně snižuje prostoje.

40G Ethernet rychlosti
Všechny QSFP+ transceivery podporují 40G Ethernet, což znamená velmi rychlý přenos dat až 40 Gbit/s. To je 40krát rychlejší než Gigabit Ethernet a umožňuje přepínači zvládnout rychlejší a vyšší přenosy dat, což činí transceiver velmi vhodným řešením pro potřeby podnikání.

Digitální diagnostika
Všechny 40G QSFP + moduly obsahují funkci DDM (Digital Diagnostics Monitoring) pro monitorování kritických parametrů v reálném čase, jake úroveň vysílaného a přijímaného signálu, teplota a napětí transceiveru. To umožňuje pohodlné sledování optického připojení a zajišťuje včasné zjištění případných potíží se síťovým připojením.

Technické parametry

  • Typ: QSFP+
  • Fiber Media: Single-mode
  • Vzdálenost: 10 km
  • Vyhovuje standardu: IEEE 802.3ba
  • Konektor: Duplexní LC konektor
  • Vlnová délka: 1271 nm, 1291 nm, 1311 nm, 1331 nm
  • Typ kabelu: Jednoduchý optický kabel 9/125 um
  • Napájení: 3.3 V
  • Hot Pluggable: Ano
  • Vyhovuje MSA: Ano
  • Vyhovuje směrnici RoHS: Ano
  • DDM (Digital Diagnostics Monitoring): Ano

Odkaz na web výrobce: https://eu.dlink.com/cz/cs/products/dem-qx10q-lr4

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano