Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Differentiator; 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D); 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight; 0.1 lb ... více
Objednací kód: J4859D
Kód výrobce: J4859D
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: 480 měs.
Dostupnost: externí sklad - obvykle 5 pracovních dní
Cena bez DPH: 3 715 Kč
Cena s DPH: 4 495 Kč
Porovnání Oblíbené

Differentiator

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches

Product dimensions (H x W x D)

0.6 x 2.2 x 0.5 in

Weight

0.1 lb

-|CZ|SK|EN